Studia Podyplomowe Metodyka nauczania języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytet Gdański

28 Sier

Spiesz się kto może, bo takiej szansy na Pomorzu zapewne szybko nie oświadczysz. Tym bardziej, ze  o utworzenie tego kierunku też ostro toczyła się walka, zważywszy, ze pierwsza informacja o tym pojawiała się w połowie lipca.

Kierunek ten to alternatywa dla wszystkich, którzy nie chce siedzieć z założonymi rękami i czekać, ale biorą sprawy w swoje ręce. To doskonała szansa, dla tych wszystkich którym nie po drodze do Warszawy i Poznania. A zatem Malbork, Słupsk, Elbląg, Koszalin, Kołobrzeg, Olsztyn, a ponadto cała mnogość innych miasteczek i wsi, w których drzemie ogromny potencjał. Zwykle, żeby kierunek ruszył potrzeba na nim gromadzić ok. 20 osób. A jak będzie więcej to i jeszcze lepiej.

Ten wpis to informacja też dla wszystkich tych, którzy z utęsknieniem wyczekiwali tego kierunku na Pomorzu, by oszczędzić sobie czas i pieniądze będąc zmuszonymi dojazdami np. do Warszawy.. :)

Dlaczego studiować w Gdańsku?

Uniwersytet Gdański to uczelnia z potencjałem. Tu możesz rozwinąć się, zebrać doskonały warsztat pracy i zacząć MYŚLEĆ. To tu rozwijasz SKRZYDŁA i LECISZ!

Gdańsk, to nie tylko Gdańsk, to też Gdynia i Sopot. Razem te miasta mają naprawdę olbrzymi potencjał. Gdy jeszcze dziesięć lat temu pomyślałeś… ojej, ale trzy miasta, dużo pewnie trzeba się najeździć… to teraz wysiadasz na dworcu kolejowym i myślisz: jestem tu, a zaraz będę tam Chwila moment, kolejka i jesteś gdzie trzeba. Trójmiasto niesamowicie rozbudowuje się, usprawnia transport miejski… a to ważne : ) Dużo jeszcze trzeba będzie zrobić, ale różnica jest : )

Bo nie taki diabeł straszny jak go malują. Jeśli wybierzesz Metodykę nauczania…. w Gdańsku, to trafiasz, do przyjemnego, zacisznego miejsca. Katedra Lingwistyki Stosowanej i Translatoryki to nieduży stosunkowo budynek. Ludzie fajni i pomocni!

Zadbaj o prestiż. Kończąc te studia otrzymujesz solidne umiejętności i wiedzę oraz dyplom renomowanej uczelni.

Jaki jest Uniwersytet Gdański obecnie? Uniwersytet Gdański to obecnie niemalże uczelnia jak ze snu. To wspaniały i nowoczesny kampus.

http://www.ug.edu.pl/pl/o_ug/o_nas/?tpl=kampus

http://www.ug.edu.pl/pl/o_ug/o_nas/

Trochę żałuję, że UG jeszcze nie potrafi do tego wszystkiego dorobić super marketingu. Zdjęcia na stronie nie oddają bowiem tego co zastajesz w rzeczywistości. Ale dobra strona tego, że jak przyjeżdżasz, to się zachwycasz, a nie rozczarowujesz.

Hmm.. Dlaczego studiować w Gdańsku..? Gdańsk zdecydowanie atmosferą przebija Warszawę ; ) To tu jest morze, to tu jest Mociak, to tu jest Sopot, to tu jest piękny bursztynowy stadion. To tu w weekendy powstaje super między narodowy tygiel. Wpadasz do centrum handlowego i swobodnie obok polskiego miesza się szwedzki, rosyjski, czy niemiecki… Tu po prostu oddychasz innym powietrzem :)

Jak i gdzie złożyć dokumenty?

Katedra Lingwistyki Stosowanej i Translatoryki, Wydział Filologiczny

ul. Grunwaldzka 238a, 80-266 Gdańsk

e-mail: zlsit@ug.edu.pl

tel. 58 523-40-69

fax: 58 523-40-30

więcej informacji pod:

http://www.ug.edu.pl/pl/studia_podyplomowe/?id_cat=1&id_art=28&lang=pl

Powodzenia!!!

Metodyka nauczanie języka angielskiego i niemieckiego Uniwersytet Gdański

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: